neděle 9. listopadu 2014

Komerční banka od nového roku zdraží zasílání výpisu poštou a další poplatky

Komerční banka ve vší tichosti rozhodla o zdražení zasílání papírového výpisu o 5 Kč od 1. 1. 2015. Zdražení zasílání výpisu je překvapivé zejména s ohledem na to, že už dnes stojí zaslání výpisu 25,- Kč pro fyzické osoby a 30,- Kč pro podnikatele. Od nového roku tak bude poplatek za výpis z účtu 30,- Kč pro fyzické osoby a 35,- Kč pro právnické osoby.

Komerční banka přitom nezdražuje pouze tento poplatek, ke zdražení dochází také například u proplácení cestovních a bankovních šeků jak vlastních, tak cizích bank. Komerční banka tak zůstává starou konzervativní bankou, která těží ze svých klientů prostřednictvím řady poplatků, které si banky v zemích EU většinou neúčtují. Například ve Velké Británii banky stejné skupiny jako je Komerční banka, tedy skupina Société Générale, neúčtují svým klientům žádné, ano, ŽÁDNÉ! bankovní poplatky. 

Pokud jste nespokojení s poplatky, které si Komerční banka účtuje, tak banku změňte. Na Českém trhu působí řada bank, které si poplatky za běžné služby neúčtují. Navíc změna banky je otázka na dvě hodiny vašeho času. Úspora na poplatcích může být přitom obrovská. Podívejme se jen na nejostudnější poplatek, který Komerční banka má. Jde o poplatek za vedení účtu, který pro fyzické osoby je 68,- Kč a pro právnické osoby dokonce 169,- Kč. U tohoto poplatku můžete získat slevu, pokud ovšem budete využívat některý z dalších produktů banky, jinak máte smůlu. 

V podstatě jde o čistou nehoráznost. Vy bance zdarma půjčíte své peníze (tím, že je vložíte na účet) a ona je pak půjčuje jiným lidem v rámci svých půjček, hypoték kontokorentů... a inkasuje za ně poplatky, popřípadě s vašimi penězi hospodaří na finančních trzích. U běžných účtů přitom Komerční banka neposkytuje žádné úroky (ceník k 3. 11. 2014). Účty s úrokem 0,00 jsou tyto: MůjÚčet, G2.2, KB Start konto, G2, Extra konto, Perfekt konto, IDEAL konto, Modré konto, Modré konto Plus, Duo konto, Expreskonto KB, A-konto KB, B-konto, Běžný účet.

Opravdu nechcete změnit svoji banku?

Ostudné příklady poplatků Komerční banky (ceník od 19. 11. 2014):

Poplatek za vedení účtu
Fyzické osoby – 68,- Kč
Právnické osoby – 169,- Kč

1 komentář:

  1. Byl jsem diagnostikován Herpes před 2 lety a vyzkoušel jsem všechny možné prostředky k tomu, abych získal lék, ale bezvýsledně, dokud jsem na zdravotním fóru neviděl příspěvek o bylinném doktorovi (Dr. Akhigbe), který připravuje bylinné léky na léčení všeho druhu nemocí včetně Herpesu, zpočátku jsem pochyboval, jestli je to skutečné, ale rozhodl jsem se ho vyzkoušet, když jsem kontaktoval dr. Akhigbeho prostřednictvím jeho e-mailu: drrealakhigbe@gmail.com, vedl mě a připravil bylinnou medicínu a poslal mi ji prostřednictvím kurýrní doručovací služba, když jsem obdržel balíček (bylinná medicína) Dal mi instrukce, jak ji konzumovat, začal jsem ji používat podle pokynů a přestal jsem dostat ohniska a vředy začaly mizet, mohli byste věřit, že jsem byl vyléčen z tohoto smrtícího viru během dvou až tří týdnů a všimne si změn v mém těle. Dny používání tohoto léku REMEDY nemohly nejprve uvěřit uzdravení, dokud to nevidím, protože moje HERPES se vyčistí jako magie. Dr. Akhigbe také používá svůj bylinný lék k léčbě nemocí, jako je HIV, HERPES, RAKOVINA, ALS, CHRONICKÁ CHOROBA, SRDCE , LUPUS, ASTHMA, DIABETY, MARBURG VIRUS, HEPATITIS A A B.ECZEMA, ZPĚT BARVY, VNĚJŠÍ INFEKCE, ASTHMA, MALARIA, DENGUE FEVER, BACTERIA DIARRHEA, RABIES, OBESITY, PROGERIA, MENINGITIS, ARTHRITYLESK, ZEM , PULMONÁRNÍ HYPERTENZE, PENISOVÁ EJACULACE, UTIVNÍ, LCERA HPV, DENGUE, CELIACOVÁ CHOROBA, OSTEOPORÓZA, RHEUMATISM, THYROID, CHLAD A FLU, KIDNEY CHOROB, ACME. TOXOPLASMOSISM ERYSIPELAS. atd. Kontaktujte tohoto skvělého bylinného lékaře dnes, otce bylinných kořenů. e-mailem: drrealakhigbe@gmail.com nebo Whatsapp ho +2349010754824 a vyléčit trvale On je skutečný..website: https: drrealakhigbe.weebly.com

    OdpovědětVymazat