čtvrtek 4. listopadu 2010

Kódy bank v ČR

Kódy bank, tedy koncová čísla bankovních účtů, která vyjadřují informaci o tom, u které banky je účet veden, stanoví v České republice Česká národní banka. Seznam kódů bank je ČNB pravidelně aktualizovaný. Občas víte pouze název banky, ale potřebujete zjistit kód banky pro bankovní účet. Kódy komerčních bank působících na území ČR nalezete v seznamu kódů bank níže.

Kód banky se mění pouze tehdy, když banka v ČR končí svoji působnost nebo je ČNB zaregistrována nová komerční banka a ČNB bance přiřadí bankovní kód.

Kódy nejznámějších komerčních bank:

Komerční banka, a.s.
kód banky 100

Československá obchodní banka, a.s.
kód banky 300

GE Money Bank, a.s.
kód banky 600

Česká národní banka
kód banky 710

Česká spořitelna, a.s.
kód banky 800

Fio banka, a.s.
kód banky 2010

Hypoteční banka, a.s.
kód banky 2100

Citibank Europe plc, organizační složka
kód banky 2600

Raiffeisenbank a.s.
kód banky 5500

COMMERZBANK Aktiengesellschaft, pobočka Praha - mBank
kód banky 6200

Volksbank CZ, a.s.
kód banky 6800

Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
kód banky 7960

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
kód banky 7990

Oberbank AG  pobočka Česká republika
kód banky 8040

Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.
kód banky 8060


Všechny kódy v Česku působících komerčních bank si můžete stáhnout na stránkách ČNB. 

Seznam všech kódů bank: kódy bank

1 komentář:

  1. Byl jsem diagnostikován Herpes před 2 lety a vyzkoušel jsem všechny možné prostředky k tomu, abych získal lék, ale bezvýsledně, dokud jsem na zdravotním fóru neviděl příspěvek o bylinném doktorovi (Dr. Akhigbe), který připravuje bylinné léky na léčení všeho druhu nemocí včetně Herpesu, zpočátku jsem pochyboval, jestli je to skutečné, ale rozhodl jsem se ho vyzkoušet, když jsem kontaktoval dr. Akhigbeho prostřednictvím jeho e-mailu: drrealakhigbe@gmail.com, vedl mě a připravil bylinnou medicínu a poslal mi ji prostřednictvím kurýrní doručovací služba, když jsem obdržel balíček (bylinná medicína) Dal mi instrukce, jak ji konzumovat, začal jsem ji používat podle pokynů a přestal jsem dostat ohniska a vředy začaly mizet, mohli byste věřit, že jsem byl vyléčen z tohoto smrtícího viru během dvou až tří týdnů a všimne si změn v mém těle. Dny používání tohoto léku REMEDY nemohly nejprve uvěřit uzdravení, dokud to nevidím, protože moje HERPES se vyčistí jako magie. Dr. Akhigbe také používá svůj bylinný lék k léčbě nemocí, jako je HIV, HERPES, RAKOVINA, ALS, CHRONICKÁ CHOROBA, SRDCE , LUPUS, ASTHMA, DIABETY, MARBURG VIRUS, HEPATITIS A A B.ECZEMA, ZPĚT BARVY, VNĚJŠÍ INFEKCE, ASTHMA, MALARIA, DENGUE FEVER, BACTERIA DIARRHEA, RABIES, OBESITY, PROGERIA, MENINGITIS, ARTHRITYLESK, ZEM , PULMONÁRNÍ HYPERTENZE, PENISOVÁ EJACULACE, UTIVNÍ, LCERA HPV, DENGUE, CELIACOVÁ CHOROBA, OSTEOPORÓZA, RHEUMATISM, THYROID, CHLAD A FLU, KIDNEY CHOROB, ACME. TOXOPLASMOSISM ERYSIPELAS. atd. Kontaktujte tohoto skvělého bylinného lékaře dnes, otce bylinných kořenů. e-mailem: drrealakhigbe@gmail.com nebo Whatsapp ho +2349010754824 a vyléčit trvale On je skutečný..website: https: drrealakhigbe.weebly.com

    OdpovědětSmazat